Dane teleadresowe

Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu
ul. Wrocławska 174, 45-835 Opole
Regon: 000277180
NIP: 754-11-10-175
E-MAIL
sekretariat@muzeumwsiopolskiej.pl
TELEFON/FAX
77 457 23 49
77 474 30 21

Konto Bankowe: Bank Millennium 87 1160 2202 0000 0000 7039 8443

KONTAKT

 

Dyrektor

Jarosław Gałęza
dyrektor muzeum

E-MAIL
jaroslaw.galeza@muzeumwsiopolskiej.pl
TELEFON
77 457 23 49, wew. 107

Dział Architektury Ludowej

Aleksandra Kośmicka
kierownik działu

E-MAIL
aleksandra.kosmicka@muzeumwsiopolskiej.pl
TELEFON
77 457 23 49, wew. 122
Barbara Dubiel E-MAIL
barbara.dubiel@muzeumwsiopolskiej.pl
TELEFON
77 457 23 49, wew. 123

Dział Kultury Materialnej i Folkloru

Elżbieta Oficjalska
kierownik działu

E-MAIL
elzbieta.oficjalska@muzeumwsiopolskiej.pl
TELEFON
77 457 23 49, wew. 121
Magdalena Górniak-Bardzik E-MAIL
magda.gorniak@muzeumwsiopolskiej.pl
TELEFON
77 457 23 49, wew. 220
Bogdan Jasiński E-MAIL
bogdan.jasinski@muzeumwsiopolskiej.pl
TELEFON
77 457 23 49, wew. 120

Dział Udostępniania i Edukacji

Ewa Olbryt
kierownik działu

E-MAIL
ewa.olbryt@muzeumwsiopolskiej.pl
TELEFON
77 457 23 49, wew. 115
Anna Bannert E-MAIL
anna.bannert@muzeumwsiopolskiej.pl
TELEFON
77 457 23 49, wew. 114
Agnieszka Pawelczyk E-MAIL
agnieszka.pawelczyk@muzeumwsiopolskiej.pl
TELEFON
77 457 23 49, wew. 214
lekcje muzealne
oferty handlowe
E-MAIL
edukacja@muzeumwsiopolskiej.pl
77 457 23 49, wew. 115, 114, 214

Dział Finansowy

Izabela Sztangier-Kozak
kierownik działu

E-MAIL
izabela.kozak@muzeumwsiopolskiej.pl
TELEFON
77 457 23 49, wew. 105
Magdalena Kamińska E-MAIL
magdalena.kaminska@muzeumwsiopolskiej.pl
TELEFON
77 457 23 49, wew. 106

Dział Administracyjno-Techniczny

Beata Świątek
kierownik działu

E-MAIL
beata.swiatek@muzeumwsiopolskiej.pl
TELEFON
77 457 23 49, wew. 104
Halina Szymczewska E-MAIL
halina.szymczewska@muzeumwsiopolskiej.pl
TELEFON
77 457 23 49, wew. 140
Ewelina Weber E-MAIL
sekretariat@muzeumwsiopolskiej.pl
TELEFON
77 457 23 49, wew. 108
Gabriela Guszpit E-MAIL
gabriela.guszpit@muzeumwsiopolskiej.pl
TELEFON
77 457 23 49, wew. 206
Ochrona   TELEFON
77 457 23 49, wew. 201