43. Jarmark Wielkanocny - oferty handlowe

Oferty należy przesłać w terminie do dnia 12 marca br. na adres e-mail: edukacja@muzeumwsiopolskiej.pl .

Szanowni Państwo,

Aby wystawić się podczas imprezy należy przesłać zgłoszenie drogą elektroniczną na adres e-mail: edukacja@muzeumwsiopolskiej.pl :
- ofertę (2-3 zdjęcia asortymentu)*;
- dane kontaktowe (adres, numer telefonu).
*DOTYCZY HANDLOWCÓW, KTÓRZY PORAZ PIERWSZY CHCĄ PREZENTOWAĆ SWOJE WYROBY.

Po zapoznaniu się z Państwa ofertą pracownik Muzeum informuje o zaakceptowaniu, bądź odrzuceniu zgłoszenia.
Następnie, po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia pracownik Muzeum przesyła zaproszenie, kartę zgłoszeniową, regulamin - Państwo odsyłacie dokument podpisany odręcznie.
Muzeum nie wysyła potwierdzenia wpłynięcia zgłoszenia czy opłaty za stoisko.
Można zadzwonić lub przesłać zapytanie mailem czy zgłoszenie doszło na adres edukacja@muzeumwsiopolskiej.pl, lub pod nr tel. 774572349 w. 114,214,115.

Ze względu na ubiegłoroczne niedogodności związane z awarią prądu, liczba handlowców jest ograniczona. Prosimy o przesłanie informacji dotyczącej zużycia prądu oraz wskazania co będzie podłączane (waga, kasa fiskalna itp.).

Nie ma możliwości pobrania karty uczestnictwa ze strony internetowej.

Zapraszamy!