Tradycyjne ozdoby choinkowe

TRADYCYJNE OZDOBY CHOINKOWE

TERMIN: 28-30 listopada 2017 roku(od wtorku do czwartku)

CZAS TRWANIA*: ok. 1,5 godz.

CENA: 300 zł* / grupa

* W przypadku zwiedzania ekspozycji Muzeum należy zakupić bilety wstępu dla każdego uczestnika: bilet spacerowy 3,00 zł. Nauczycielom (opiekunom grup zorganizowanych) przysługuje bilet bezpłatny.

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW: do 25 osób

ODBIORCA: wychowankowie przedszkola oraz dzieci i młodzież szkolna

OPIS:

Światy, jeżyki... co znaleźć można na tradycyjnej choince? Dlaczego tak trudno wyobrazić sobie święta bez tego drzewka a tak łatwo zapominamy o innych tradycjach? Poprzez lekcję chcemy nie tylko przypomieć dzieciom zwyczaje zdobienia domostwa na święta, ale także wykonać wspólnie tradycyjne ozdoby świąteczne. Dzięki temu dzieci poczują zbliżający się czas świąt i adwentu nie tylko w supermarketach, ale także w otoczeniu kultury i tradycji.

* Czas trwania zajęć dla grup przedszkolnych: ok. 1 godz.

Zapraszamy.

Informacji dotyczacych organizacji zajęć i rezerwacji udziela Dział Udostępniania i Edukacji Muzeum, pod nr tel. 774743021, 774572349. (w.114,115, 214)

Tradycyjne ozdoby choinkowe
Do pobrania: