KIM JEST ZUZIA? TO LALKA NIEDUŻA

TERMIN: 26-28 września 2017 roku (od wtorku do czwartku)

CZAS TRWANIA*: ok. 1,5 godz.

CENA: 300 zł** / grupa

** W przypadku zwiedzania ekspozycji Muzeum należy zakupić bilet wstępu dla każdego uczestnika: bilet ulgowy 5,00 zł. Nauczycielom (opiekunom grup zorganizowanych) przysługuje bilet bezpłatny.

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW: do 25 osób

ODBIORCA: wychowankowie przedszkola oraz dzieci i młodzież szkolna

OPIS:

Kim jest Zuzia?  - to nowa propozycja w ofercie programowej Muzeum, skierowana do grup dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzone w formie warsztatowej, podczas których każdy z uczestników własnoręcznie wykona - szmacianego przyjaciela, lalkę. Ponadto dzieci i młodzież zostaną zaznajomieni z etapami tworzenia lalek oraz technikami wykonywania poszczególnych elementów.

* Czas trwania zajęć dla grup przedszkolnych: ok. 1 godz.

Zapraszamy.

Informacji dotyczacych organizacji zajęć i rezerwacji udziela Dział Udostępniania i Edukacji Muzeum, pod nr tel. 774743021, 774572349. (w.114,115, 214)

Do pobrania: