XXVIII Wojewódzki Konkurs Plastyki Obrzędowej Kroszonki Opolskie 2019

Wzorem lat poprzednich serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tegorocznej XXVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastyki Obrzędowej Kroszonki Opolskie 2019 organizowanej przez Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu przy współudziale Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego i Oddziału Opolskiego Stowarzyszenia Twórców Ludowych.

UWAGA!!!

Po raz pierwszy przewód konkursowy odbędzie się w zmienionej kolejności i w innych dniach niż poprzednio: 15 marca (piątek – dzieci) i 16 marca (sobota – dorośli) 2019 r. w siedzibie Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu, w godz. 10.30-13.30. Więcej informacji w regulaminie konkursu.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!!!

Zadanie jest finansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury i z budżetu Samorządu Województwa Opolskiego

REGULAMINY DO POBRANIA: