ZAKUP BILETÓW PODCZAS JARMARKU WIELKANOCNEGO

wydarzenie archiwalne

Podczas Jarmarku Wielkanocnego wejście na teren Muzeum będzie znajdowało się tradycyjnie w dwóch miejscach: przy starej bramie wejściowej naprzeciw przystanku MZK oraz w Budynku Głównym.

Wejście przy starej bramie:
– tradycyjna sprzedaż biletów

Wejście w Głównym Budynku MWO:
– przewidziane jest dla osób, które chcą realizować płatność kartą
– dla posiadaczy biletów zakupionych on-Line*
– dla osób zainteresowanych wystawieniem faktur
– dla grup zorganizowanych

* Czytniki kodów QR – istnieje możliwość pokazania biletu w Smartfonie jak również, istnieje możliwość odebrania biletów zakupionych on-Line w  Recepcji Muzeum

Ceny biletów:
Normalny 12,00
Ulgowy * 6,00
Ulgowy dla dzieci przedszkolnych** 1,00
Ulgowy – karta rodziny*** 4,00

* bilet przysługuje za okazaniem stosownych dokumentów:
uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, słuchaczom zakładów kształcenia nauczycieli i kolegiów pracowników służb społecznych, studentom oraz uczestnikom studiów doktoranckich, będących obywatelami państw członkowskich Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej oraz państw członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym handlu (EFTA) – stron umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym.
emerytom i rencistom, a także osobom niepełnosprawnym, będących obywatelami państw członkowskich Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej oraz państw członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym handlu (EFTA) – stron umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym
posiadaczom karty Euro<26 i ISIC.

** bilet dla dzieci w wieku przedszkolnym przysługuje dzieciom w wieku od 3 do 6 lat

*** bilet przysługuje za okazaniem stosownych dokumentów posiadaczom: Karty Dużej Rodziny, Karty Opolskiej Rodziny i Seniora, Karty Opolskiej Rodziny i Karty Opolski Senior.

UWAGA: Dodatkowo informujemy, że zgodnie z zawartym porozumieniem miedzy Muzeum Wsi Opolskiej, a Teatrem im. Jana Kochanowskiego w Opolu, posiadacze biletów z tegorocznych 44. Konfrontacji Teatralnych „Klasyka Żywa” mają wstęp do Muzeum w cenie ulgowej w wysokości 6,00 zł, za okazaniem biletu z konfrontacji.

ILOŚĆ MIEJSC PARKINGOWYCH JEST OGRANICZONA

ZAPRASZAMY!