Zapraszamy do zapoznania si臋 z muzealnymi aktualno艣ciami.

marzec
kwiecie艅
marzec
kwiecie艅

OFERTY HANDLOWE – JESIENNE TARGI SZTUKI LUDOWEJ

wydarzenie archiwalne
W terminie od 15 do 25 wrze艣nia br. przyjmujemy oferty handlowe na imprez臋 plenerow膮. Jesienne Targi Sztuki Ludowej Targi Pszczelarskie, organizowane w dniu 16 pa藕dziernika (niedziela) w godz. 10.00 -17.00 na terenie naszego Muzeum.

WARUNKI UCZESTNICTWA

1. Ofert臋 handlow膮 nale偶y przes艂a膰 drog膮 mailow膮 na adres sekretariat@muzeumwsiopolskiej.pl, w okre艣lonym wy偶ej terminie.
2. Oferta musi zawiera膰 opis produktu przeznaczonego do sprzeda偶y oraz jego fotografi臋.
3. Przes艂anie oferty handlowej dotyczy zar贸wno wystawc贸w, kt贸rzy pierwszy raz chc膮 wystawi膰 swoje produkty podczas imprezy, jak r贸wnie偶 tych, kt贸rzy brali ju偶 wcze艣niej udzia艂 w przedsi臋wzi臋ciach organizowanych na terenie Muzeum.
4. Ze wzgl臋du na specyfik臋 miejsca oraz ograniczone mo偶liwo艣ci wystawiennicze organizator zastrzega sobie prawo do decydowania o doborze oferty handlowej.
5. Po zapoznaniu si臋 z ofert膮 organizator informuje wystawc臋 czy produkt zakwalifikowa艂 si臋 do sprzeda偶y podczas imprezy.
6. Pierwsze艅stwo w przyznawaniu miejsca pod dzia艂alno艣膰 handlow膮 podczas imprez maj膮 tw贸rcy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Tw贸rc贸w Ludowych, handlowcy prezentuj膮cy r臋kodzie艂o ludowe oraz handlowcy sprzedaj膮cy wyroby kulinarne wpisane na list臋 kulinarnego dziedzictwa.
7. W trosce o wysoki poziom oferty handlowej, do sprzeda偶y dopuszczane s膮 jedynie wyroby r臋kodzie艂a ludowego i artystycznego (handmade), czyli wyroby, kt贸re powsta艂y w spos贸b nieprzemys艂owy. Nie s膮 dopuszczane natomiast towary i artyku艂y z importu z chin oraz wyroby masowej produkcji i z tworzyw sztucznych.
8. Ze wzgl臋du na ograniczone mo偶liwo艣ci wystawiennicze, powierzchnia stoiska w艂asnego podczas imprezy obejmuje minimum 2 m, maksimum 6 m d艂ugo艣ci oraz maksymalnie 3 m szeroko艣ci.
9. Po zakwalifikowaniu produktu do sprzeda偶y, organizator przesy艂a droga mailow膮 do wype艂nienia KART臉 UCZESTNICTWA oraz REGULAMIN.
10. Udzia艂 w imprezie nale偶y potwierdzi膰, uzupe艂niaj膮c i wysy艂aj膮c KART臉 UCZESTNICTWA poczt膮 elektroniczn膮 na e-mail: sekretariat@muzeumwsiopolskiej.pl, nie p贸藕niej ni偶 w ci膮gu 7 dni od otrzymania dokumentu.
11. Uczestnik zobowi膮zany jest uczestniczy膰 w ca艂o艣ci imprezy. Zamkni臋cie stoiska Uczestnika przed zako艅czeniem imprezy jest niedopuszczalne.
12. Uczestnicy nie stosuj膮cy si臋 do w/w zasad oraz REGULAMINU, nie b臋d膮 mieli mo偶liwo艣ci udzia艂u w kolejnych przedsi臋wzi臋ciach.