XXV Konkurs Fotograficzny Zabytkowa architektura wsi opolskiej 2020

📸 Niestety… pandemiczna sytuacja uniemożliwiła organizację wernisażu wystawy pokonkursowej „Zabytkowa architektura wsi opolskiej” 2020, która była zaplanowana na 14. listopada br. Konkurs został rozstrzygnięty a nagrody i wyróżnienia rozdysponowane przez Komisję Konkursową (protokół z obrad do wglądu na stronie muzeumwsiopolskiej.pl).

📸Wybrane fotografie zostały oprawione i wyeksponowane w sali multimedialnej w biurowcu Muzeum Wsi Opolskiej przy ul. Wrocławskiej 174. Na obejrzenie wystawy zapraszamy po stabilizacji sytuacji w kraju i otwarciu instytucji kultury. Bo zobaczyć ją warto! Jak co roku, poziom prac jest wysoki, autorzy zaskakują pomysłami, kadrami, wątkami … Dziękujemy, że Wy, wspaniali autorzy prac, jesteście z nami już 25 lat.
Chcielibyśmy wyemitować na naszym facebooku krótki filmik o wystawie, który zostanie umieszczony na stronce właśnie 14. listopada br. Zachęcamy do oglądania.

📸Także po 15.listopada dostępny będzie kalendarz na 2021 r. Wszystkich uczestników konkursu zapraszamy do odbioru egzemplarza.