PRZEKRACZAJĄC ŻELAZNY PRÓG… OTWARCIE WYSTAWY CZASOWEJ

Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu zaprasza do obejrzenia wystawy zatytułowanej “Przekraczając żelazny próg. Koncepcja budowy dworca”.
Skromny wernisaż odbędzie się 14. czerwca br. o godzinie 13:00 w spichlerzu ze Sławięcic (na terenie Muzeum przy ul. Wrocławskiej 174).
Ta niewielka ekspozycja zaprezentuje Państwu kilka wątków architektonicznych widzianych oczami etnografa. Mamy nadzieję, że udzieli się Państwu fascynacja detalem, strukturą i niezwykłym urokiem dworca kolejowego. Wystawa potrwa do 20. sierpnia br.
Serdecznie zapraszamy!