DZIEŃ MAMY I DZIECKA W SKANSENIE

Zapraszamy 30 maja (niedziela) wszystkie mamy wraz z pociechami na spacer do naszego Muzeum!
W obrębie zabytkowej ekspozycji realizowane będą pokazy twórców ludowych: wyrobu koronki klockowej, haftu krzyżykowego, skórnictwa, rzeźby w drewnie, przędzenia na kołowrotku, wykonywania kwiatów z bibuły, plecionkarstwa oraz kowalstwa.

Wstęp dla najmłodszych w tym dniu będzie bezpłatny a dla mam do odebrania w recepcji muzeum będzie nasz kalendarz z artystycznymi zdjęciami zabytkowej architektury wsi opolskiej (do wyczerpania zapasów).
Zapraszamy!