44. Jarmark Wielkanocny

wydarzenie archiwalne

Już dziś zachęcamy do zakupu biletów wstępu za pośrednictwem sprzedaży biletów on-line. Warto wiedzieć, że internetowy system sprzedaży rozwiązuje problem kolejek do kas, szczególnie podczas imprez plenerowych.

Wielkie czarne jajo (z białym obrysem) na czerwonym tle, na środku jajka napis 44. Jarmark Wielkanocny, 14 kwietnia 2019

Jak wiecie „kręci nas tradycja”, zatem…

gdy za oknem uwidaczniają się pierwsze oznaki nadchodzącej wiosny, pracownicy Działu Udostępniania i Edukacji intensywnie pracują nad organizacją 44. Jarmarku Wielkanocnego, który jak co roku będzie okraszony licznymi atrakcjami dla zwiedzających.

Przypominamy, że Jarmark odbędzie się w Niedzielę Palmową, która w tym roku przypada 14 kwietnia.