KONKURS FOTOGRAFICZNY-GŁOS MAJĄ RYBY

Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi, który na całym świecie obchodzony jest 22 kwietnia stanowi idealną okazję do ogłoszenia konkursu fotograficznego pn. „Głos mają ryby” realizowanego w ramach wielotorowego projektu pod taka samą nazwą, ponieważ głównym jego przesłaniem jest utrwalanie wiedzy na temat potrzeby ochrony bioróżnorodności i promowanie postaw proekologicznych, co jest zbieżne z ideą obchodów Dnia Ziemi.

‼️Gorąco zatem zachęcamy do udziału w konkursie, wierząc w to, że nadesłane prace fotograficzne pokażą piękno przyrody Śląska Opolskiego i przysłużą się do popularyzowania tych wartości.

W konkursie mogą brać udział mieszkańcy województwa opolskiego, którzy ukończyli 10 rok życia.
 Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:
­dzieci i młodzież do 16 lat oraz osoby powyżej 16 roku życia.

DO POBRANIA

Regulamin_konkurs_ryby