MOC ZIÓŁ – WARSZTATY ZIELARSKIE W SKANSENIE

UWAGA: WARSZTATY ZOSTAŁY PRZENIESIONE NA TERMIN 12.08.2022 r.

termin: 29.07 (pt.)
odbiorca: uczestnicy indywidualni 8-10 os (osoby dorosłe)
czas trwania: 3 godz.
godz. 17.00-20.00
cena: 150,00/os.
edukator: Beata Świątek

Na warsztatach omówimy:

Podstawowe zasady zbioru, suszenia i przetwarzania ziół.
Proces destynacji hydrolatów i olejków eterycznych.

Na warsztatach przygotujemy i zabierzesz ze sobą:

Ziołowy nastaw octowy.
Ziołowy macerat olejowy.
Hydrolat.

Zapisy na warsztaty trwają do 26 lipca. Rezerwację należy zgłosić drogą telefoniczną w Dziale Udostępniania i Edukacji Muzeum pod nr. tel. 774743021, 774572349 wew. 115, 114 (w godz. 9.00-14.00) lub mailowo edukacja@muzeumwsiopolskiej.pl.

❗️Gwarancją udziału jest wpłata zaliczki do 26 lipca na konto muzeum w kwocie 75 zł. W tytule należy wpisać „Warsztat zielarski oraz imię i nazwisko uczestnika”. Pozostałą część opłaty uczestnik wpłaca w kasie muzeum w dniu warsztatu.
❗️Liczba miejsc jest ograniczona. Warsztat odbędzie się jeśli zbierze się minimalna ilość uczestników określona przez edukatora, w przeciwnym wypadku, zaliczka będzie zwrócona na konto uczestnika.

❗️❗️Uwaga: Zaliczka nie będzie zwrócona jeśli uczestnik nie stawi się na warsztatach.

Serdecznie zapraszamy!