Plebiscyt na najpiękniejsze zielone miejsca Opola i Opolszczyzny

Zachęcamy do głosowania na Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu w Plebiscycie na najpiękniejsze zielone miejsce Opola i Opolszczyzny, bowiem nasza muzealna ekspozycja to nie tylko zabytki architektury drewnianej! Nasz skansen usytuowany jest na 10 hektarach terenu zielonego, który tworzą zarówno drzewa, krzewy, łąki, pola jak również ogródki warzywno-kwiatowe. Nasz teren parkowy zamieszkiwany jest przez liczne gatunki ptaków, owadów a nawet dzikich zwierząt.

Supermiasta i Superregiony. Zielone Opole. Głosujemy na ulubione miejsce z klimatem (wyborcza.pl)