PRACA W MUZEUM – SEZON 2022

Praca od 7 kwietnia do 14 listopada 2022 r. w wymiarze 0,70 etatu (umowa o pracę na czas określony). Praca od poniedziałku do niedzieli na zmianę z drugim pracownikiem wg ustalonego harmonogramu w godzinach:

Poniedziałek godz. 10.00 – 15.00
Wtorek-piątek godz. 10.00 – 17.00
Sobota-niedziela godz. 10.00 – 18.00

Całe ogłoszenie TUTAJ

Obsługa sezonu udostępniania Muzeum  – praca od 7 kwietnia do 14 listopada 2022 r.  w wymiarze 0,70 etatu (umowa o pracę na czas określony). Praca od poniedziałku do niedzieli na zmianę z drugim pracownikiem wg ustalonego harmonogramu, w godzinach nie przekraczających normy czasu pracy na 0,7 etatu.

Całe ogłoszenie TUTAJ