WAKACJE W SKANSENIE – OFERTA WARSZTATOWA

Wakacyjny czas zbliża się do nas wielkimi krokami, przy tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa szereg warsztatów i spotkań tematycznych, kierowanych zarówno do grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych. Zapraszamy na zajęcia warsztatowe i spotkania edukacyjne Już od 1 lipca!  Poniżej przedstawiamy szczegółową ofertę kulturalną i serdecznie zapraszamy do udziału w wybranych spotkaniach w imieniu ich realizatorów, którymi będą zarówno twórcy ludowi, rzemieślnicy  jak również przyrodnicy.

OFERTA WAKACYJNA DO POBRANIA TUTAJ -> Oferta_wakacyjna_pdf

• Rezerwację na wybrane z oferty warsztaty należy zgłosić drogą telefoniczną – Dział Udostępniania i Edukacji Muzeum pod numerem telefonu: 774743021, 774572349 wew. 114, 115, 214 w godz. 9.00-12.00.
    Podczas rejestracji należy podać imię i  nazwisko uczestnika/uczestników, nr. telefonu oraz adres mail.

• Zarezerwowany temat oraz termin warsztatów (po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym), należy potwierdzić uzupełniając i wysyłając formularz potwierdzenia rezerwacji, otrzymany pocztą elektroniczną na e-mail: sekretariat@muzeumwsiopolskiej.pl nie później niż w ciągu 7 dni od jego otrzymania. Jeśli potwierdzenie nie zostanie dostarczone do Muzeum w określonym terminie, wstępna rezerwacja zostanie anulowana.