Bezpłatne zajęcia z malowania porcelany opolskiej!

Uprzejmie informujemy, że Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu organizuje dla osób dorosłych bezpłatne warsztaty malowania porcelany opolskiej. Są to działania wzmacniające XI Wojewódzki Konkurs Malowania Porcelany organizowany w ramach VIII Wojewódzkiego Konkursu Plastyki Obrzędowej i Rękodzieła Artystycznego, prowadzone przez twórczynie z Oddziału Opolskiego STL (uznane zdobniczki porcelany). Zajęcia odbędą się w terminach 5-7 (prowadzący Małgorzata Mateja), 12-14 (Teresa Ozimek), 19-21 (Agnieszka Okos) i 26-28 (Stefania Topola) sierpnia 2022 roku w godzinach od 9.00 do 13.00, w sali audiowizualnej Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu (nowym budynku recepcyjno – administracyjnym). Uczestnicy zobowiązani są do przyniesienia naczyń porcelanowych, organizator zapewnia przygotowane farby naszkliwne, stalówki z obsadkami, pomieszczenia do przeprowadzenia zajęć.

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z p. Bogdanem Jasińskim: tel. 77 457 23 49, 606 355 549 e-mail: bogdan.jasinski@muzeumwsiopolskiej.pl

UWAGA: BRAK WOLNYCH MIEJSC!!