OSTATNIE CZERWCOWE TERMINY NA ZAJĘCIA Z GARNCARSTWA I KOWALSTWA

Zostały wolne terminy na zajęcia dla grup zorganizowanych w miesiącu czerwcu:

Ginące zawody – garncarstwo:
Wolne terminy: 17,21,22.06.
Cena: 550,00 zł / za lekcje (max 25 osób)+ bilety wstępu
Garncarstwo jest jednym z najstarszych rzemiosł rękodzielniczych. Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z wyrobem naczyń glinianych na kole garncarskim, a następnie samodzielnie formują gliniane formy.

Ginące zawody – kowalstwo:
Wolne terminy: 14,15,17.06
Cena: 450,00 zl / za lekcje (max 25 osób)+ bilety wstępu
Lekcja realizowana w zabytkowej kuźni z Ziemiełowic w ramach której prezentowany jest warsztat pracy kowala oraz narzędzia typowe dla jego pracy. Celem spotkania jest ukazanie piękna ginącego rzemiosła, jakim jest kowalstwo.

☎️ Zamówienie należy złożyć drogą telefoniczną – Dział Udostępniania i Edukacji Muzeum – pod numerem telefonu: 774743021, 774572349 wew. 114, 115, 214.
Zarezerwowany temat oraz termin lekcji (po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym), należy potwierdzić, uzupełniając i wysyłając formularz potwierdzenia rezerwacji pocztą elektroniczną na e-mail: sekretariat@muzeumwsiopolskiej.pl, nie później niż w ciągu 7 dni od ustalenia terminu lekcji przez Muzeum. Jeśli potwierdzenie nie zostanie dostarczone do Muzeum w określonym terminie, wstępna rezerwacja zostanie anulowana.