Rozstrzygnięcie XXX Wojewódzkiego Konkursu Plastyki Obrzędowej „Kroszonki Opolskie 2021”

XXX edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastyki Obrzędowej „Kroszonki Opolskie 2021” zorganizowana została przez Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu i Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego przy współpracy Oddziału Opolskiego Stowarzyszenia Twórców Ludowych. Projekt ten został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Buły. Konkurs odbył się w wersji zdalnej.

Wszyscy laureaci oraz ich prace znajdują się na podstronie konkursu: KLIK
Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy za rok!

Galeria młodzież 03 Galeria młodzież 06 Galeria dzieci starsze 07